Kursy walut

Tabela z dnia 2021-10-26

WalutaSymbolKurs średni
Dolar amerykański1 USD3,9740
Dolar australijski1 AUD2,9821
Dolar kanadyjski1 CAD3,2121
Euro1 EUR4,6134
Forint (Węgry)100 HUF1,2630
Frank szwajcarski1 CHF4,3130
Funt szterling1 GBP5,4784
Jen (Japonia)100 JPY3,4860
Korona czeska1 CZK0,1795
Korona duńska1 DKK0,6201
Korona norweska1 NOK0,4758
Korona szwedzka1 SEK0,4612

RODO

RODO jest to Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest Bank Spółdzielczy w Łomazach z siedzibą w Łomazach przy ul. Plac Jagielloński 7.

Jak się z nami skontaktować żeby uzyskać informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Adres e-mail naszego Inspektora Ochrony Danych to iod@bslomazy.pl. Możesz też skorzystać z tradycyjnej poczty wysyłając list na adres Inspektor Ochrony Danych, Bank Spółdzielczy w Łomazach, ul. Plac Jagielloński 7, 21-532 Łomazy.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez Bank?

Jakie są rodzaje danych przetwarzanych przez Bank?

Skąd mamy Twoje dane osobowe?

Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas zakładania rachunku bankowego lub uruchamiania kredytu. Możemy wejść w posiadanie Twoich danych osobowych w sytuacji, kiedy wykonasz przelew lub wpłatę gotówki będąc osobiście w placówce Banku.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Aby móc otworzyć i prowadzić dla Ciebie rachunek bankowy wymagamy podania następujących danych osobowych:

Jeśli zechcesz wyznaczyć pełnomocnika do swojego rachunku lub upoważnić pracownika do jego obsługi, wymagamy tego samego zestawu danych tej osoby.

Jeśli zechcesz korzystać z usług Banku, których działanie wymaga korzystania elektronicznych kanałów kontaktu konieczne może być podanie takich danych:

Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz wymaganych danych osobowych nie będziesz mógł skorzystać z usług Banku.

Jeżeli wymagają tego przepisy prawa możemy potrzebować od Ciebie innych danych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne.

Komu możemy udostępnić Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione podmiotom z Grupy BPS oraz firmom, z którymi Bank współpracuje:

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

W zależności od celu przetwarzania danych osobowych, Twoje dane mogą być przechowywane:

Czy przekazujemy Twoje dane osobowe do innych państw?

Twoje dane mogą być przekazane do innych krajów w związku z dokonywaniem przez Ciebie międzynarodowych transferów pieniężnych.

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe w sposób zautomatyzowany?

Tak, Twoje dane mogą być automatycznie przetwarzane w procesach: analizy oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego. Na podstawie wyników automatycznego przetwarzania Twoich danych mogą być podejmowane decyzje kredytowe.

Jakie masz uprawnienia wobec Banku w zakresie przetwarzania danych osobowych?

Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia. Możesz również zabronić przetwarzania w sposób zautomatyzowany, w tym profilowania a także masz prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Musisz jednak pamiętać, że w przypadku gdy przetwarzania Twoich danych wymaga prawo, Twój sprzeciw nie zadziała natychmiast.

Jeśli uznasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe niezgodnie z prawem lub Twoją wolą masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, którego siedziba znajduje się przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Powrót do strony głównej

Bank BPS BFG Grupa BPS ARiMR NBP BIK VISA

© BS Łomazy

Kod BIC (Swift): POLUPLPR