Witamy

Szanowni Państwo,
Witamy na stronach internetowych Banku Spółdzielczego w Łomazach. Bank Spółdzielczy w Łomazach jest jednym z najstarszych banków spółdzielczych na Lubelszczyźnie. Misją Banku jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Bank oferuje swoim klientom nowoczesne produkty i usługi bankowe, a wśród nich prowadzenie rachunków rozliczeniowych, lokaty i kredyty, karty bankomatowe, system home banking, intrnet banking, sms banking i bankofon. Bank kredytuje szeroką rzeszę swoich interesantów, prowadzących szeroko rozumianą działalność gospodarczą.
Bank Spółdzielczy w Łomazach prowadzi wszechstronną obsługę klientów poprzez jednostkę macierzystą w Łomazach jak też i sześć oddziałów położonych w miejscowościach: Kodeń, Leśna Podlaska, Piszczac, Rokitno, Sławatycze, Terespol.
Wszystkie jednostki posiadają bankomaty czynne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Szanowni Państwo,
Udostępniając Państwu strony www liczymy na szerszą współpracę z nami. Mamy nadzieję, że strony zaspokoją Państwa oczekiwania i potrzeby.
Równocześnie prosimy o przedstawianie nam uwag dotyczących niedogodności występujące przy korzystaniu ze stron www i postulatów co do potrzeb i Państwa oczekiwań.
My zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby skutecznie eliminować wszelkie trudności, czyniąc strony wygodnymi i przydatnymi naszym Klientom.

Zapraszamy

Strona główna

© Prawa autorskie. BS Łomazy 2012r.